Spor Kulüpleri | Güncel Adli ve İdari Para Cezaları

 SPOR KULÜPLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ  GEREKEN ÖNEMLİ CEZALAR

Spor Kulübü Nasıl Kurulur | Spor Derneği.

Spor derneği ya da spor kulübü kurmak istiyorsanız, 5253 sayılı dernekler kanununa tabi olarak, en az 7 kişi ile dernek kuruluşu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Spor derneği kurmak için 7 kişi.

Spor Kulüplerinde Genel Kurul | Nasıl Yapılır.

   Spor Kulüpleri olağan yani tüzüğünde belirtilen zamanlar örneğin; 3 yılda bir mayıs ayında ise 2020 yılının mayıs ayında en son yapıldığına göre 2023 mayıs ayında.

Spor Kulüpleri Beyannamesi Nedir ? | Nasıl.

 Spor kulüplerinde her yıl bir önceki yılın mali, üye ve faaliyet bilgilerini içeren beyanname spor bilgi sistemi üzerinden yönetim kurulu kararı ile başkan tarafından ya.

Spor Kulübü Defteri Nasıl Tutulur ?

Karar Defteri Nedir?

Dernekten Spor Kulübüne Çevirme Nasıl Yapılır?

    5253 Sayılı dernekler kanununa tabi olan spor kulüpleri dernek statüsünden 26 EKİM 2023 Tarihine kadar Genel kurul kararı ile tüzüklerini 7405 sayılı spor kulüpleri kanununa.

Spor Kulübü Yönetmeliği | Tescil Yönetmeliği Nedir?

8 Temmuz 2022 CUMAResmî Gazete Sayı : 31890YÖNETMELİK Gençlik ve Spor Bakanlığından: SPOR KULÜPLERİ VE SPOR ANONİM ŞİRKETLERİTESCİL YÖNETMELİĞİ 

Spor Kulübü Kuruluşu

Spor kulüplerinin yöneticilerinin yorucu prosedürler ile uğraşmalarının önüne geçmek, müşavirlik, matbaa, kırtasiye, gazete firmaları ile ayrı ayrı uğraşmaları yerine tek elden tüm iş ve işlemlerini.